ثبت شکایات، انتقادات، پیشنهادات و تقدیر از آزمایشگاه پارس لب

فرآیند بررسی شکایت مراجعین

مرور مراحل رسیدگی به درخواست های مشتریان

مدیریت آزمایشگاه پارس لب با صمیمیت و تشکر بی‌پایان از انتقادات، پیشنهادات و نکاتی که بهترین خدمات را به شما و سایر مشتریان ارائه کننده را گام به گام می‌سازد، متعهد است تا با تمام قدرت و تلاش خود، رضایت شما را جلب و اعتماد شما را بدست آورد.

اعلام وصول شکایت ثبت شده مشتریان

پس از ارسال شکایات و انتقادات خود از طریق فرم مربوطه به مدیریت پارس لب، گزارش اولیه شما به همراه یک کد شناسایی تیکتی در سیستم مدیریت مشتریان ثبت خواهد شد.

سپس هر شکایت یا انتقادی که توسط مسئول مربوطه دریافت شود، سریعاً از طریق سیستم مدیریت مشتریان یا پیامک ارسالی بررسی و پیگیری خواهد شد.

اعلام وصول شکایت ثبت شده

کارشناسی اولیه شکایت ارسالی

پس از دریافت شکایت، ارزیابی اولیه در خصوص محتوا، شدت، پیچیدگی و فوریت آن توسط کارشناس مربوطه انجام می‌شود تا اقدامات لازم را در پیش بگیرد.

ارزیابی اولیه شکایت

اطلاع رسانی به مشتری برای پاسخ به شکایت

پس از ارزیابی اولیه و بررسی دقیق شکایت، اقدامات لازم، پاسخ‌های اولیه و زمان رفع مشکل به شما از طریق سیستم مدیریت مشتریان و یا شماره پیامکی 1650 اعلام می‌شود.

در این مرحله، فرایندهای برطرف کردن مشکل و همچنین جلوگیری از تکرار آن در آینده آغاز می‌شود. همچنین، گزارش نهایی برای تصمیمات انتخاب شده و اقدامات انجام شده به شاکی و کارکنان مربوطه ابلاغ خواهد شد.

پاسخ به شکایات

اعلام مختومه شدن شکایات مشتریان

هنگامی که شاکی با اقدامات انجام شده راضی شود، شکایت او در سیستم مشتریان باشگاه به پایان می‌رسد. با این حال، در صورتی که شاکی رضایت نبرد، شکایت همچنان باقی می‌ماند و مدیریت آزمایشگاه باید اقدامات نتیجه‌بخش تری را در سیستم خود به کار گیرد تا خواسته شاکی را برآورده سازد.

این اقدامات نیازمند تلاش و دقت در بررسی همه جوانب مسئله هستند. بررسی و انجام دهد تا رضایت شاکی را برآورده نماید.

مختومه‌ کردن شکایت

بازنگری مستمر رسیدگی به درخواست ها

برای بهبود فرآیند رسیدگی به شکایات، پارس لب از 5 بند اصلی استفاده می‌کند:

1. جمع‌آوری اطلاعات شکایات:
همه شکایات با حفظ حریم شخصی در سیستم باشگاه مشتریان به ثبت می‌رسند.

2. تحلیل و ارزیابی شکایات:
تمامی شکایات طبقه‌بندی، تحلیل و بررسی می‌شوند و مشکلات تعیین و جداسازی می‌گردند.

3. ارزیابی رضایت از فرآیند رسیدگی به شکایات:
برای سنجش سطح رضایت شاکیان، نظرسنجی‌های مختلفی انجام می‌گیرد.

4. پایش فرآیند رسیدگی به شکایات:
بر اساس معیارهای قابل‌سنجش، پایش مستمر بر فرآیند, داده‌های جمع‌آوری‌شده و حفظ کیفیت صورت می‌گیرد.

5. بازبینی و بهبود مستمر مدیریت فرآیند رسیدگی به شکایات:
مدیریت آزمایشگاه با مرور عملکرد سیستم و فرآیند مطمئن می‌شود که فعالیت‌ها به کارآیی و با بهترین شکل انجام شده‌اند. جهت کسب رضایت شاکیان، فرآیندها با توجه به کیفیت و راندمان مجددا بررسی و بهبود داده می‌شوند.

پارس لب، همیشه پاسخگوی مشتریان و مراجعین محترم است

روش های مختلف ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

figure52.png
figure51.png
figure50.png
figure49.png

فرم ثبت شکایات

با کمک فرم روبرو، می توانید شکایات و انتقادات خودتان را ثبت کرده تا کارشناسان پارس لب در اسرع وقت به مورد شما رسیدگی کنند.

1650 و 36296001-021

شما می توانید با شماره پارس لب، 1650 در استان تهران تماس و 36296001-021 برای دیگر استان‌ها بگیرید و پیشنهادات و انتقادات خود را با کارشناسان در میان بگذارید.

ایمیل سازمانی

ایمیل info@tehranlab.com توسط کارشناسان بصورت روزانه بررسی می شود و پاسخگوی شما مشتریان عزیز خواهد بود.

مراجعه حضوری

درصورتی که هیچکدام از موارد گفته شده مشکل شما را حل نکرد، بصورت حضوری به آزمایشگاه پارس لب، واقع در شهر ورامین، مراجعه نمایید.

  فرم ثبت انتقادات و پیشنهادات

  تاریخ تولد

  figure51.png
  figure52.png
  figure50.png
  figure48.png

  شما می توانید با شماره تلفن پارس لب تماس بگیرید و پیشنهادات و انتقادات خود را با کارشناسان در میان بگذارید.

  پشتیبانی سراسری
  مراجعین و مشتریان
  (انتقاد، پیشنهاد و تقدیر)

  نظرات سازنده خود را با پارس‌لب به اشتراک بگذارید

  با سپاس از شما به خاطر یادآوری نکاتی که می‌تواند به آزمایشگاه در ارائه بهترین خدمات به شما و سایر افراد کمک کند، در قسمت بالا به صورت کامل به روش‌های مختلف ثبت شکایت، انتقاد، پیشنهاد و تقدیر اشاره شده است.

  در صورتی که می‌خواین پیام خودتون رو به آزمایشگاه‌، ایمیل سازمانی یا به صورت حضوری برسونید، شماره 1650 رو برای استان تهران و 36296001-021 رو برای دیگر استان‌ها میتونید استفاده کنید. همچنین میتونید پیامتون رو از طریق فرم بالا به ما ارسال کنید. آزمایشگاه توسط مدیریت و کارکنان مجربی اداره میشه که میتونید به صورت حضوری هم به آزمایشگاه مراجعه کنید.

  مدیریت آزمایشگاه به شما تضمین می‌کند که حتماً به پیشنهادات، انتقادات و شکایات شما رسیدگی خواهد کرد و در صورت نیاز فوری، می‌توانید به صورت حضوری به آزمایشگاه مراجعه کنید و درخواست‌های خود را با مدیریت در میان بگذارید. در شرایط استثنایی که هیچ اقدامی از سوی آزمایشگاه انجام نشده است (که حتماً عملی برای جلب رضایت شما انجام خواهد شد)، می‌توانید موارد خود را به صورت کامل و با ارائه مدارک لازم، از طریق سامانه رسیدگی به درخواست‌های عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی 190 مطرح کنید.

  چرا پارس لب

  ثبت شکایات، انتقادات، پیشنهادات و تقدیر از آزمایشگاه

  توصیه و نقد در کنار قدردانی از آزمایشگاه، بهترین راه دستیابی به خدمات بهتر و نوآوری در مراکز درمانی است. نقدها و شکایات، ما را در بهبود کیفیت خدمات به بیماران یاری می‌کند و در پاسخگویی به نیازهای آن‌ها نقش مهمی دارد.

  آزمایشگاه، محل ارزیابی علائم و تشخیص بیماری است و دقت در این عملیات، نقش حیاتی در جلوگیری از آسیب به سلامت بیمار دارد. به همین دلیل، سامانه‌ی شکایت از آزمایشگاه برای بیماران به منظور شکایت از آزمایشگاه‌های دولتی و خصوصی در دسترس قرار داده شده است.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *