تماس و ارتباط با پارس لب

اگر درخواست نمونه‌گیری در آزمایشگاه، منزل یا محل کار دارید،
اگر جواب آزمایش خود را می‌خواهید دریافت کنید، اگر نیازمند مشاوره تلفنی هستید، یا هر سوالی دارید،

همین حالا با شماره تلفن (1650 برای استان تهران و 36296001-021 برای دیگر استان‌ها) آزمایشگاه پارس لب تماس بگیرید

سوالات متداول درباره تماس با پارس لب

کارشناسان پارس لب برخی از سوالات متداول شما را قبل از تماس با آزمایشگاه پاسخ داده اند.

شما به راحتی میتوانید برای تماس با آزمایشگاه پارس لب، تلفن 1650 برای استان تهران و تلفن 36296001-021 برای دیگر استان‌ها، شماره‌گیری نمایید.

آزمایشگاه پارس لب در شهر ورامین، میدان امام حسین ابتدای خیابان شهید بهشتی، پلاک یک واقع شده است که شما می توانید از گوگل مپ، اپلیکیشن بلد و نشان هم مسیریابی کنید.

شما می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام، آپارات و همچنین پست الکترونیکی که در ذیل به آن اشاره شده است با آزمایشگاه پارس لب در ارتباط باشید.

اول از همه فرصت‌های شغلی در آزمایشگاه پارس لب را به دقت مطالعه کنید و بعد از آن می توانید از طریق فرم مربوطه رزومه خود را به مدیر منابع نیروی انسانی پارس لب ارسال نمایید.

روش‌های تماس با آزمایشگاه پارس لب

  ارتباط با پارس لب

  توجه داشته باشید که تنها شماره پیامکی 98211650+ از طریق آن آزمایشگاه پارس لب به کاربران و مشتریان خود خدمات پیامکی (اس ام اس) ارائه می‌دهد. بنابراین هر نوع پیامکی با نام آزمایشگاه پارس لب که با شماره دیگری ارسال شود، تخلف و سوء استفاده از نام پارس لب را نشان می‌دهد. اگر شما پیامکی غیر از شماره 98211650+ دریافت کردید، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به پشتیبانی پارس لب اطلاع دهید تا واحد حقوقی از آن اقدام کند.

  شبکه های اجتماعی پارس لب
  • منتظرتان هستیم

  ارتباط با آزمایشگاه پارس لب در دنیای مجازی

  برای دنبال کردن آزمایشگاه پارس لب و به روزرسانی های جدید در حوزه پزشکی، شما می‌تونید این آزمایشگاه رو در شبکه اجتماعی اینستاگرام و سرویس ویدیو آپارات دنبال کنید و از آخرین اخبار و مطالب روز این حوزه مطلع شوید.

  شبکه اجتماعی اینستاگرام

  آدرس صفحه اینستاگرام پارس لب: instagram.com/tehranlab